.

מוצר מידע דיגיטלי 790 ש״ח

עולם המוצרים הדיגיטליים הולך ומתרחב ויותר עסקים מחליטים למנף את הזמן שלהם בעזרתו.

כל וידאו בו אתם מלמדים ומעניקים ידע מתחום ההתמחות שלכם הוא בעצם מוצר דיגיטלי. זה יכול להיות סרטון טיפ או הדרכה ממוקד, סדרת סרטים על נושא מסויים, או קורס דיגיטלי רחב שנמכר אונליין ויוצר לכם ערוץ הכנסה פאסיבית. מעבר לזה, מוצר מידע דיגיטלי מאפשר לכם להגיע ליותר לקוחות ולכל מקום בעולם, בלי צורך בנוכחות הפיזית שלכם, ללא מפגשים, כיתות לימוד ונסיעות. עם נראות מיקצועית, אריזה מיתוגית מעוצבת אישית, וצילום וידאו מדוייק שלכם, הצופים יקחו אתכם ברצינות ויגלו שאתם המומחים המובילים ביותר בתחומכם.

צילומי הקורס מתקיימים אצלנו בסטודיו וכוללים בימוי וצילום ברמה הכי גבוהה שיש. עלות הפקת הקורס נקבעת לפי כמות שעות הצילומים בפועל וכמות הדקות הערוכות. יש כאלה המעדיפים לעמוד מול המצלמה ולדבר באופן חופשי, ויש כאלה שמכינים את הטקסט כתוב מראש ובצילומים הוא מוצג להם במכשיר טלפרומפטר. בשני המקרים התלמידים שלכם ירגישו שאתם מלמדים אותם באופן אישי, זמינים להם בכל זמן שהם ירצו ותמיד ניראים במיטבכם.

הנה כמה דוגמאות

ולאלה מכם שכבר רוצים להתחיל יש לנו בשבילכם הצעה שכדאי מאוד לשריין מראש - 5 שעות צילום + שעה נוספת חינם - 3950 ש״ח.

לאחר הרכישה ניצור איתכם קשר ונתחיל בעבודה. אם אתם לא בטוחים איך המוצר הדיגיטלי שלכם צריך להיות בנוי, אתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון או להשאיר פרטים בטופס צור קשר ונחזור אליכם עם כל התשובות.

ויש לנו הצעה משתלמת עבורכם: 5 שעות צילום + 1 חינם ב 3950 ש״ח!

עסקים שבחרו להפיק אצלנו סרטים וצילומים שיווקיים

מתלבטים? רוצים להתייעץ? צריכים משהו בסגנון אחר?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בטלפון

ברקת 9 קיסריה   052-6525615   www.glimpse.co.il

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.